З’їзд спільнот «Матері у молитві» Городоцького району

25 лютого 2017 року, у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці в м. Городку відбувся з’їзд спільнот «Матері у молитві» Городоцького району. Програмою з’їзду було передбачено проведення духовних реколекцій на тему «Благодійність та милосердя людини в часі Великого посту». На цю подію прибули близько 350 матерів з усіх парафій Городоччини.

Радо і щиро зустріли учасниць з’їзду парафіяни храму Благовіщення на чолі з парохом о. Михайлом Греділем, який розпочав свято своїм вітальним словом, у якому зазначив, що молитва матері має надзвичайну силу, а її любов не має меж. Координатор спільнот «Матері у молитві» Стрийської єпархії п. Анна Форостина очолила традиційну молитву матерів, яка відбулася перед Літургією. В часі молитви матері мали нагоду приступити до сповіді.

Після цього було відслужено Божественну літургію в наміренні матерів, яку очолив духівник спільноти – о. Мирон Гринишин, який також дав матерям духовні настанови на час Великого посту.

На завершення Літургії та другої реколекційної науки, учасниць з’їзду запросили на святкове частування у великий зал парафіяльного будинку, де на гостей свята чекали смаколики, котрі з любов’ю приготували матері церкви Благовіщення разом з їмостею Уляною.

Після святкової трапези всіх матерів запросили до залу Народного Дому м. Городка, де відбулася презентація діяльності спільноти «Матері у молитві» церкви Благовіщення, якій 28 лютого 2017 року виповнюється 1 рік.

Ведучі свята – слугині Храму Роксолана Смук та Мар’яна Галонько – запросили о. Михайла, який розпочав захід, ще раз привітав усіх матерів і поблагословив присутніх. З привітальним словом до всіх звернулася слугиня п. Марія Вторак, яка розповіла про здобутки спільноти за цей рік. Цікавим елементом свята була презентація діяльності під назвою «Молитовними шляхами». Ансамбль «Одкровення» подарував чудову пісню «Молитва про маму». Після завершення свята всіх матерів запросили до храму Благовіщення для продовження духовних реколекцій.

Цей день був наповненим родинним затишком і теплом, добром і любов’ю, щирістю та ласкою. Усі в чудовому настрої роз’їхалися до своїх домівок духовно збагаченими. Бажаємо спільнотам «Матерів у молитві» й надалі сіяти добро і любов серед мешканців Городоччини. Молитва повинна завжди перебувати в серцях людей і збагачувати їх духовною мудрістю.

Повідомив Ярослав Галонько

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.