З’їзд спільнот «Матерів у молитві» Комарнівського деканату відбувся у с. Грімне

З нагоди 5-ї річниці заснування спільноти «Матерів у молитві» у с. Грімне відбувся з’їзд спільнот комарнівського деканату. На парафію прибуло більше ста матерів, які протягом всього дня прославляли Бога спільною молитвою. Слугиня спільнот «Матерів у молитві»  Стрийської єпархії п. Анна Форостина очолила молитву матерів, яка відбулася перед Літургією. В часі молитви священики з навколишніх парафій сповідали всіх бажаючих. Духівником з’їзду був єпархіальний суддя прот. ліц. Василь Горечко, який очолив Божественну Літургію у храмі Успення Пресвятої Богородиці і провів реколекційну науку.

Отець-реколектант зазначив, що Бог чує наші молитви і бажає нас чути завжди, матері які вірять у Бога всім серцем і моляться до Нього- це перший етап, наступний- це ділитися духовним життям з іншими, свідчити словом і ділом, що Бог є реально присутній у нашому житті,  не «тримати» Божої благодаті виключно для себе. Далі, о. Василь підкреслив, що кожен з нас, а особливо наші діти потребують любові, і коли ми їм цього не дамо то на все своє подальше життя вони будуть травмованими, бо не були люблені. І саме через спільну молитву матерів до Бога, який є справжньою любов’ю, Господь нас вчить і наповнює своєю любов’ю.

Після Літургії всі присутні були запрошені на святкове частування у народний дім, де також мали змогу послухати кілька пісень у виконанні чоловічого вокального ансамблю «Передзвін» з м. Львів. На закінчення всі зібралися у храмі Преображення Господнього, який датується 1776 роком і є пам’яткою архітектури, де було відслужено подячний молебень до Богородиці і виголошено реколекційну науку. Опісля всі повні Божої благодаті повернулися до своїх домівок.

Повідомив: о. Степан Ковалик, прес-секретар Комарнівського деканату

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.