Зустріч Комісії у справах мирян і сім’ї Стрийської єпархії

IMG_495124 грудня 2015 року в приміщенні єпархіального управління відбулася звітно-організаційна зустріч Комісії у справах мирян і сім’ї Стрийської єпархії, головною темою якої був розгляд сучасних викликів, перед якими стоїть родина та відповідь на них Церкви у дусі любові.

Зустріч розпочав голова єпархіяльної комісії, о. Тарас Костик, разом із відповідальними із деканатів, молебнем до Божого милосердя. Одразу після молитви було заслухано звіт діяльності комісії за 2015 рік та запропоновано новий пасторальний план праці на 2016 рік, з огляду на Ювілейний рік Божого милосердя.

Учасники зустрічі мали можливість проаналізувати згаданий план та внести свої доповнення до нього. Окремий наголос було поставлено на потребі душпастирської опіки молодих сімей до п’яти років подружнього життя. Рівно ж, було анонсовано про діяльність курсів для вагітних та тих, хто у майбутньому готується до цієї місії «Шлях до батьківства». Разом із отцями відповідальними від єпархіяльної комісії була проаналізована ідея створення «символічної могили для ненароджених дітей». Також було заохочено священиків до співпраці у проведенні наступного року реколекційно-формаційних зустрічей для паламарів, скарбників, старших братів і сестриць, голів мирянських спільнот. Назагал, проведена зустріч була досить жвавою та плідною.

На завершення, помолившись молитву «Милосердя Двері», о. Тарас Костик подякував всім присутнім за співпрацю та побажав  присутнім отцям, їхнім родинам та деканатам, радісних і щасливих Різдвяних свят.

Повідомив о. Петро Монька,
референт комісії мирян і сім’ї Стрийської єпархії