«Аборт – страждання Христа» – хресна дорога ненародженої дитини в м. Новий Розділ

IMG_5909Під такою назвою 12 березня пройшла «Хресна дорога ненародженої дитини», яку для усіх небайдужих до проблеми абортів, провели члени спільноти «ВИФЛЕЄМ» парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ.

У часі стацій молільники відчули біль та почули німий крик і благання «Життя», яке розвивається під серцем жінок, яких неможливо назвати словом – мама. «Життя», яке розпочалось з волі інших, і яке закінчується з волі інших. Але «Життя», яке від початку і до кінця залишається Божим. Бог в ньому живе і діє. Нажаль людина через корисливість часто діє наперекір Богові. «Боже прости наш нерозум і тупість!».

«Ми роздали вам свічки. Ви вдивлялися у цей рожевий і спокійний вогник. Свічка, як життя ненародженої дитини. Вогник від неї швидко згорів, але впродовж свого миготіння він був символом Христа. Світло і тепло від вогника є знаком Божого благовоління для людини.» – підсумовували ініціатори молитви.

Згідно чинного законодавства України: Основи законодавства України про охорону здоров’я від 19 листопада 1992 року, №2802-12 Ст. 50, є дозволене безперешкодне штучне переривання вагітності  до 12-го тижня вагітності, а від 12 до 22 за соціальними та медичними показниками. Це призводить до жахливих наслідків – щороку в Україні через штучне переривання вагітності офіційно гине 200-250 тисяч життів, це приблизно 700 щодня.

Так виглядає, що цей смертний вирок був винесений людьми без серця і  виконується людьми без серця.

Саме тому, кожен свідомий християнин, заносячи молитву перед престіл Всевишнього, повинен пам’ятати про мільйони невинно замучених «Життів» і просити у Бога для  них особливої радості – батьківської.

Віримо, Боже, твоїм словам: «Невже ж забуде молодиця своє немовля? Не матиме жалю до сина свого лона? Та хоча б вона й забула, я тебе не забуду.

Глянь! Я записав тебе в себе на долонях…»(Ісая 49.15-16).

 

Довідка: Спільнота «ВИФЛЕЄМ» створилась у січні 2014 року. На даний момент налічує понад 30 членів. Середній вік членів спільноти 25-35 років. Основною діяльністю спільноти є: молитва; читання святого Письма і роздуми над його уривками; обговорення важливих тем, які стосуються віри та духовності; перегляд цікавих фільмів на духовну тематику; організація різноманітних заходів на парохіяльному рівні; кожна остання субота місяця є суботою служіння потребуючим; спільне проведення часу.

Спільнота зустрічається щоп’ятниці о 18.30 у катехитичному класі храму Різдва Пресвятої Богородиці. Запршуємо усіх стати новими членами нашої спільноти і спільно крокувати дорогою за Христом!

 

о. Роман Штігер,
духівник спільноти «Вифлиєм»