Близько сотні дітей відвідували християнський табір в Перемишлянах

1434895521_cam01975З 16 по 20 червня 2015 року, при парафії св. Миколая в м. Перемишляни відбувся табір для дітей під назвою “Маленька частинка цілого”. Участь у таборі взяли близько сотні дітей молодшого шкільного віку.
Духовним провідником табору був о. Віктор Мельник. Аніматорами для таборовиків були старші учасники спільноти «Адонай». Керівником цьогорічного табору для наймолодших наших парафіян стала Кисіль Ганнуся, яка займалася підготовкою програми і безпосередньо координувала таборові дні.

Кожен таборовий день розпочинався з молебня до Христа Чоловіколюбця, під час якого частково була представлена тема дня. Учасники табору за допомогою священика та аніматорів працювали над цікавими темами, а саме: “Молитва”, “Святі українського народу”, “Я – частинка природи”, “Святі Тайни” і” Ти є частинкою моєї любові”.
Від початку табору діти були поділені на 6 гуртків, кожен з яких мав свою назву. Всі таборовики активно працювали над завданнями, а також ставили сценки, малювали газети, дивились мультики. Під час однієї із тем були заплановані роздуми над важливістю збереження екології, тоді ж діти побували на міському озері “Молодіжне”, де цікаво провели час.
В останній день, учасники табору були нагороджені медалями, повітряними кульками кольору свого гуртка та солодощами. Важливим моментом завершення цього табору було прикріплення паперового серця з іменем дитини на велику намальовану карту України. В результаті територія нашої держави наповнилася серцями любові та відданості .
На закінчення табору відбулася поїздка до Глинянської чудотворної ікони Розп’яття Ісуса Христа. Духовне життя в нашій парафії триває завжди. За можливість проведення цього особливого і гарного табору вдячні Господу. За натхнення, терпіння і працю дякуємо отцю Віктору, Ганнусі Кисіль та усім аніматорам табору «Маленька частинка цілого».
Джерело:http: ugccsm.org.ua