«Бог створив усе……»

img_1330В п’ятницю 16 вересня у Новороздільській Загальноосвітній школі №2 відбулася лінійка для учнів молодших класів присвячена святкуванню Дня Бога Творця. Духівник школи о. Роман Штігер наголосив дітям, що Бог створив усе: мене і тебе, тварин, комах, рослинний світ, зорі, океани, гори та ліси. Створив усе настільки вражаючим, лише через те, що «його серце» було наповненим любов’ю. Якщо хочеш зробити щось добре – люби!

Використовуючи розмальвки на еко-тематику, діти пригадали, що Бог піклується сотвореним світом, але також людині поручає відповідальність за навколишнє середовище. Тому не годиться смітити, вирубувати ліси, палити суху траву, витрачати воду і електрострум намарно. Потрібно дбати про зелені насадження, тварин і птахів, частіше користуватися велосипедом замість авто, менше використовувати полеітилен та пластик.

Усі присутні погодились, що Земля наш спільний дім, і ми мусимо бути у ньому добрими господарями. Від нас залежить яким ми цей «дім» залишимо для наступних поколінь.

 

о. Роман Штігер,

сотрудник парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ  м. Новий Розділ