Богослужіння і святкування Дня Незалежності України на парафії прп. Параскеви с. Кавське

IMG_20150824_105024-1024x57624 серпня 2015 року, з нагоди 24-ї річниці з проголошення Незалежності України, в храмі прп. Параскеви в с. Кавське служилася подячна Божественна Літургія. Не може не тішити той факт, що кожного року кількість парафіян, які відзначають це свято у храмі помітно зростає. Так сталося і цього року.

Після закінчення Служби Божої було традиційне многоліття і всі разом заспівали “Боже Великий єдиний”. Процесійно всі вийшли на церковне подвір′я, щоб помолитися Панахиду за тими, що віддали життя за нашу свободу.

Після співу Державного Гімну процесія вирушила на присілок, щоб біля фігури Богородиці помолитися подячний молебен. Дорогою хор співав патріотичних пісень.  Молебнем біля фігури Богородиці завершилися святкові богослужіння.

Ввечері біля Народного Дому наші аніматори танцюватимуть з дітьми банси, співатимуть караоке і забавлятимуть дітей різноманітними іграми.

А напередодні, 23 серпня 2015 року з нагоди святкування Дня Прапора та свята Незалежності України на парафії прп. Параскеви с. Кавське відбулися дитячі перегони на роликах та велосипедах. У них взяло участь близько 40-ка дітей віком від 3 до 14 років, які були поділені на кілька вікових категорій. Змагання розпочалися із виконання Державного Гімну України, після чого о. Олег Кобель, організатор змагань, повідомив учасників порядок виступів учасників.

Спочатку бігли на швидкість на роликах  четверо дівчат, а після них два хлопці. Переможцями стали Настя Бідак і Гарапин Андрій. Вело-перегони розпочали найменші учасники, дошкільнята; дехто з них був на триколісному велосипеді. Переможцями стали Аліна Ізюк та Дмитро Мичко. В наступній віковій категорії перемогу святкували Христина Ольшанецька і Дем′ян Кобель. В середній віковій категорії перемогу святкували Ірина Стасів і Павло Садиков.Серед хлопців старшої вікової категорії переміг Василь Волошин.

Всі переможці були нагороджені після святкового концерту з нагоди Дня Незалежності України, який був організований за участю парафіяльної молоді.