Діти стрийських парафій взяли участь у таборі «Мандрівка з митрополитом Андреєм»

11774438_876207989115277_1879391342_nЗ 10 до 17 липня 2015 року, в містечку Тухля на Львівщині, проходив щорічний духовно-відпочинковий табір «Мандрівка з Митрополитом Андреєм». Участь у ньому взяло близько шістдесяти дітей з двох парафій міста Стрия – Успіння Пресвятої Богородиці та парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці. Духівником табору був отець Василь Горечко. Також допомагали семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа – Назар Юзвяк і Андрій Хробак, та Сестри СНДМ –  с. Миколая,  с. Юліта і с. Євтимія.

Протягом семи днів діти мали змогу познайомитися з життєвим шляхом Митрополита Андрея та його діяльністю, роздумували над плодами Святого Духа. Кожного дня діти змагались між собою у різних естафетах, бавились цікаві ігри, шукали скарби, також проводились різні майстер-класи по танцях, малюванню.

Щовечора, відповідно до теми дня готували різні вистави, смішні історії. Вже такою традиційною стала гра «Таємний друг», в якій кожен з учасників табору мав свого таємного друга, за якого молився, та робив йому приємні сюрпризи у вигляді листів, цукерок і навіть квітів. Також відбулось підкорення гори «Захар Беркут» неподалік селища Славська. А ще була ватра, біля якої учасники табору співали українські пісні під гітару, та смажили ковбаски.

Але все хороше має свій початок і кінець. Швидко промайнув час і треба було повертатись додому. Цей табір залишив у серці кожного з учасників частинку тепла, яке вони понесуть у світ.

Повідомила Наталя Бабюк,
учасниця табору