Діти та молодь з Перемишлян подорожували до Тернополя і Зарваниці

20160206_130737На завершення циклу різдвяних свят діти та молодь парафії святого Володимира та блаженного священномученика Омеляна Ковча міста Перемишляни отримали чудову нагоду ще раз пережити Воплочення Слова. 6 лютого 2016 року, в погідний сонячний день, разом з о. Петром Закаляком усі вирушили в подорож «Від зорі навчилися поклонятися Тобі сонцю правди». Дорога лежала до міста Тернопіль, де у монастирі отців францисканців облаштована найбільша в Україні різдвяна шопка. Помолившись у храмі Святу Літургію мали доволі часу дивуватися дару Божому і творінню рук людських. 

Пообідавши у монастирській трапезні, учасники подорожі відвідали монастирський «міні-зоопарк» і пофотографуватися зі страусами, фазанами та іншими цікавими птахами.

У другій половині дня мандрівки, Вифлеємська зірка, засяяла подорожуючим у духовному Марійському центрі села Зарваниця. У центральному храмі залунала дзвінка коляда і всі прочани приступили до мощей Івана Хрестителя. Найбільші враження Різдва Божого Сина, діти отримали у правдивій стаєнці з живими тваринами.

І вже під покровом вечірнього неба, втомлені але щасливі з піснями та молитвою на устах поверталися додому. Усе це побачене і почуте, у цій духовній мандрівці, дало змогу ще більше утвердити почуття вдячності Богу за цей чудовий дар, який дається всім у Його Різдві.

Повідомив о. Петро Закаляк,
сотрудник парафії св. Володимира та блаж. свщмч. Омеляна Ковча