Екологічні місії у с. Грімне на Городоччині

21 листопада 2017 року, у свято Архистратига Михаїла на парафії Успення Пресвятої Богородиці с, Грімне, що на Городоччині, відбулися екологічні місії. Під час Божественної Літургії референт бюро з питань екології у Стрийській єпархії – о. Олег Кобель виголосив екологічну проповідь в якій підкреслив що світ і все що у ньому –це великий Божий дар для кожного з нас і ми несемо велику відповідальність за це. Не маємо права цей дар нищити, але порати його, як говорить Господь у книзі Буття.

Після Літургії відбулася зустріч з школярами. Завдяки відео матеріалам та діалогу,  кожен з дітей мав добру нагоду зрозуміти, що добрі діла робити є конечно і легко. А також, як зазначив о. Олег, добре діло має починатися з кожного з нас, а не чекати і дивитися на інших. Відтак, з нагоди спільної зустрічі, учні 11-го класу спільно з отцями – посадити кілька туй при вході до школи, які будуть доброю пам’яткою про цей день.

На закінчення відбулася зустріч із місцевою владою у сільській раді. о. Олег наголосив на позиції церкви щодо спалення сухої трави, бадилля, сміття – це екологічний гріх з якого обов’язково треба сповідатися. Опісля подарував буклети і листівки про те, як маємо ставитися до створеного Богом світу.

 

Повідомив о. Степан Ковалик,
Прес-секретар Комарнівського деканату

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.