Хресна дорога у Вовчатичах

19 березня 2017 року, у Хрестопоклінну неділю Великоднього посту, у храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Вовчатичі Ходорівського деканату відбулася Хресна дорога, яку підготували і провели учасники церковного хору храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Новосільці, що на Жидачівщині. Отець-протоієрей Микола Прунак радо вітав у церкві гостей. Звернувшись до вірних, закликав їх разом з Ісусом Христом пронести Його тілесні і духовні болі, пройнятися ними. Отець Микола висловив надію, що ця Хресна дорога скріпить усіх нас у вірі та допоможе пройти другу половину посту у ще більших роздумах над муками нашого Спасителя і змістом нашого життя.

Стації Хресної дороги Ісуса, глибоко духовні страсні пісні у музичному супроводі та розважання допомогли з’єднатися із Христом, зворушили серця присутніх, розбудили почування скорботи і жалю за свої гріхи, спонукали до роздумів про велику Божу любов до кожного із нас. Мелодійний та задушевний спів ніжно линув під церковний купол, створюючи незабутнє духовне та емоційне піднесення.

На завершення п. Ліда Бойко, дяк храму парафії села Новосільці, подякувала отцю Миколі за теплу атмосферу і благословення. Вона згадала про те, що сьогодні болить кожного українця: «У час Великого посту, коли у всіх церквах відбуваються Хресні дороги, проходять Хресні ходи селами і містами нашої мальовничої України, ми маємо одну спільну Хресну дорогу – війну на Сході України, яка триває ось уже 3 роки. Тому сьогодні об’єднаймося усі у спільній молитві, щоб разом пережити ці трагічні події, не втрачаючи надії та не опускаючи рук».

п. Ліда побажала усім злагоди, миру і спокою у серцях, у сім’ях та родинах, на парафіях та в Україні. Присутні задумалися над змістом слів Любомира Гузара, які вона процитувала: «Моліться так, щоб усе залежало від Бога, а робіть так, щоб усе залежало від вас».

На згадку о. Микола Прунак подарував гостям образочки із молитвою до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці – Цариці миру з міста Назарет.

Повідомила п. Марія Ганущак

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.