Християнської духовності навчали дітей у с. Сивороги на Перемишлянщині

З благословення Преосвященного владики Тараса, Єпарха Стрийського, впродовж усього літа в с. Сивороги Перемишлянського району, діяла катехитична школа. Діти всієї громади, як греко-католицької так і православної, мали можливість 3-4 дні в тиждень збиратися у Школі духовності, вивчаючи катехизм, літургійний обряд і Святе Письмо. Одночасно, в перервах між заняттями, діти мали можливість весело проводити час, граючи ігри, танцюючи банси, вивчаючи нові пісні, беручи участь у різноманіт змаганнях.

Діти навчилися самі співати св. Літургію, читати на ній апостола, а також прислуговувати в часі відправи, як вівтарники. Усі діти щомісяця сповідалися і на кожній Службі Божій приймали Євхаристійного Ісуса. Особливо наповнює радістю те, що діти в недільні і святкові дні співали з дорослими і читали апостола і звичайно ж прислуговували. Перед початком св. Літургії, після Євангелія і перед Святим Причастям, діти виконували церковні дитячі пісні, які вивчили на уроках катехизму.

Захоплюючим був для дітей, майстер-клас з виготолення композицій до свята Переображення Господнього.

А на закінчення літніх канікул, у 26-ту річницю Дня Незалежності України, немовби кульмінацією, стала спільна поїздка 19 дітей і 11 батьків на виставу “Всі миші люблять сир” у виконанні молодіжного тетру “Мельмопена”, яка відбулася в Музеї народної архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького. Святкування розпочалося подячною святою Літургією у храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Сивороги, яку відслужив о. Михайло Курман. У Шевченківському Гаю, діти з батьками взяли участь в подячному молебні, який відслужив о. Всеволод, ієромонах Свято-Іванівської Лаври. Після урочистої частини свята “УКРАЇНА-ЦЕ МИ!” і нагородження волонтерів в номінації “Мій тато захищає Україну”, розпочалася дитяча вистава, яка пройшла на одному подиху і подарувала вражаючі емоції для дітей і батьків. Після вистави діти брали участь у різноманітних локаціях, як патріотичного так і дозвільно-розважального спрямування. Вкінці дня, діти і батьки,переповнені позитивними враженнями повернулися до рідного села.

Повідомив о. Михайло Курман

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.