Канонічна візитація парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці у Городку

10 березня 2017 року, відбулася канонічна візитація парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці у м. Городок. Візитацію очолив єпарх Стрийський – владика Тарас (Сеньків). На подвірї перед входом до храму єпископа вітали парафіяни на чолі з парохом о. Михайлом Греділем та парафіяльними сотрудниками о. Богданом Модлою та о. Броніславом Гринишиним. Свій візит преосвященний владика розпочав із Літургії Напередосвячених Дарів.

У привітальному слові до парафіян владика закликав кожного до практикування живої християнської віри, наголосив на важливості правдивої віри у Бога, об’явленого у Євангелії, Того, Котрий Сам приходить до нас і прохає дозволити Йому простити нам наші гріхи. Також владика вказав на різницю між правдивою свободою християнина, як даром, рисою Божою у людині та примарною свободою цього світу – вседозволеністю, яка поневолює людину у рабство анархії і гріха.

Після того, як отець Михайло Греділь представив владиці стан справ на парафії, учасники візитації помолилися панахиду за всіх померлих парафії. Відтак, владика відвідав два навчальні заклади, якими духовно опікується парафія Благовіщення (Городоцький НВК №2 та №5), мерію м. Городка та Городоцьку РДА. Там владика також мав короткі розмови-конференції з учнями та працівниками.

Повідомив о. Богдан Лопишко

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.