Команда Стрийської єпархії перемогла в міжєпархіальному турнірі з міні-футболу серед священнослужителів УГКЦ

28 вересня 2017 року, в Івано-Франківську відбувся ІІ міжєпархіальний турнір з міні-футболу серед священнослужителів УГКЦ на честь блаженного священномученика Омеляна Ковча. Турнір, участь у якому взяли сім команд, проходив на футбольних майданчиках Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. Ініціатором та організатором змагання був Відділ душпастирства спорту УГКЦ, який очолює священик Стрийської єпархії о. Олег Кобель.

Турнір розпочався спільною молитвою, після якої розпочалися футбольні баталії, участь у яких взяли команди священиків та дияконів із Львівської, Івано-Франківської та Тернопільсько-Зборівської архієпархій, Самбірсько-Дрогобицької, Стрийської та Коломийської єпархій, а також з Луцького екзархату. Турнір проходив за круговою схемою – всі команди-учасники, поділені на дві підгрупи зіграли між собою по одній грі, тривалість якої 2 тайми по 10 хвилин.

У напруженій, однак чесній та повній поваги до суперника боротьбі, заслужену перемогу здобули священнослужителі Стрийської єпархії, які у фіналі здолали команду Івано-Франківської архієпархії з рахунком 1-0. Переможний гол у цьому важкому поєдинку забив о. Тарас Жолдак – адміністратор парафій сіл Красів і Поляна з Миколаївського деканату. ІІІ місце посіла команда Львівської архієпархії.

Після завершення змагань було проведено церемонію нагородження. Команди – призери турніру отримали пам’ятні кубки, які під спільні оплески учасників вручив о. Олег Кобель, керівник Відділу душпастирства спорту УГКЦ, який ще раз привітав переможців та подякував священикам, які прибули до Івано-Франківська та взяли участь у турнірі.

Прес-служба Стрийської єпархії
за матеріалами http://ugcc.if.ua

 

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.