«Літо-2015» – духовні заходи для молоді у Комарнівському деканаті

11796201_1694291287459410_7369854193376363679_nВже традиційно восьмий рік у Комарнівському деканаті проводяться  літні табори для дітей і молоді  при молодіжному центрі с. Переможне,  що біля Комарна. Перший заїзд відбувся з 13 до 20 липня у якому взяли 43 учасники віком від 14 до 16 років, а другий заїзд відбувся з 23 до 30 липня 2015 р. в якому взяли участь 73 дітей віком від 10 до 14 років.

Із слів  учасниці табору Лесі Крук: «Літо – це пора відпочинку та розваг після важкого навчального року. Що може бути кращим за табір? Нові знайомства, позитивні емоції, духовне піднесення – усе це очікує вас в таборі «Іскра любові». Після проведеного відпочинку в ньому я духовно збагатилася. Отець Іван Кузьмич та отець Андрій Ремез відкрили нам двері в світ Божої науки. Їхні Біблійні навчання наповнили наші серця Божим Словом. Важливою темою, яка розглядалася на таборі була постать Митрополита Андрея Шептицького, його життя і служіння.

Волонтерська діяльність у таборі була теж добре організована.  Усі 17 волонтерів робили життя табору насиченішим. Кожен відповідав за свою групу, яких нараховувалося п’ять. Завдяки семінаристам  Попкові Ігорю, Павліву Тарасу та Кузьмичу Маркіяну,  діти мали можливість пізнати Бога через різноманітні ігри релігійного змісту.

День у таборі починався з «руханки». Це давало можливість дітям прокинутися зі сну, цим самим управа підтримувала, а в деяких випадках і покращувала фізичну форму таборовиків. Потім усі разом прямували на ранішню Літургію у храм Покрови Пресвятої Богородиці. Далі був смачний сніданок, після якого групи ішли на Біблійні читання. Пізніше оголошувалася тема дня до якої діти готували різноманітні сценки, які були представленні на вечірній ватрі.

Кожна дитина – це дуже неординарна особистість, яка змушує тебе веселитися та незважати на різноманітні навколишні проблеми. «Іскра любові» – це той табір, який запалює серця кожного учасника і вчить випромінювати. оті маленькі іскринки любові…».