«Місії задля місій» в с. Пісочна на Миколаївщині

У середу 8 березня 2017 року, в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Пісочна, відбулася Хресна Дорога, яку провели брати-семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа в рамках проекту «Місії задля Місій». Цього вечора священики та численно зібрані парафіяни мали чудову нагоду молитись Хресну Дорогу з розважаннями та духовними піснями у виконанні майбутніх священиків. У молитовній тиші храму, при співі і роздумах, кожен присутній пережив глибоку мить поєднання власної душі з Богом. Це була нагода пройти поруч із Христом, разом із Ним пережити смуток, тривогу, страждання та спробувати зрозуміти те, якою безмежно великою є Божа любов до кожного з нас.

На завершення Хресної дороги, парох парафії отець Володимир Ждан та сотрудник  отець Тарас Бабій щиро подякували братам-семінаристам за їх місійну працю, прекрасний спів та розважання Хресної Дороги, а також побажали їм духовного зростання, утвердження у покликанні, щоб вони і надалі продовжували нести Слово Боже до людей, особливо у цей нелегкий час для українського народу.

В свою чергу, семінаристи склали свої слова вдячності отцям та парафіянам за запрошення та наголосили на важливості спільної молитви. Також розповіли людям, що жертвують цю молитву за всі парафії, що знаходяться на Східних, Центральних та Південних теренах нашої Батьківщини.

               Повідомив бр. Андрій Волянський

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.