Молитва родини за родину

Саме з таким наміренняму неділю, 17 червня, вірні парафії Собор Пресвятої Богородиці смт Дашава вирушили на прощу до Гошева. Першим пунктом прощі був монастир отців Василіян на Ясній Горі, де молилися Хресну дорогу. Молитви й тексти розважань спонукали до глибоких роздумів про покликання подружжя, сім’ї і родини, яке призначив Господь Бог. Його нелегко зреалізувати, але якраз це і є дорога до правдивого щастя і блаженства. Тому в щоденній наполегливій праці, і навіть боротьбі крок за кроком ми покликані реалізовувати цей великий Божий задум. Дуже важливо пам’ятати, що Господь Бог сам супроводжує і допомагає нам зреалізувати своє покликання, і Він сам дав нам приклад безумовної жертвенної любові, якою має бути пройняте наше сімейне життя. На Ясній Горі перед чудотворною іконою відслужили також Молебень до Пресвятої Богородиці.

Після цього прочани відвідали монастир сестер Згромадження Пресвятої Родини в Гошеві. Сестри розповіли про історію їхнього згромадження, про особливості життя у монастирі. Сповнені великої радості та вдячності Богові за Його дари прочани повернулися додому.

***

«Мені дуже сподобалась наша проща до Гошева! Ми змогли не тільки помолитись за родини, а також і побули разом як дашавська сім’я. Ми пройшли Хресну дорогу, був невеличкий дощик, але попри те ми все ж таки дійшли до кінця. Також ми всі мали змогу вшанувати й поцілувати Чудотворну ікону, яка знаходиться у храмі на Ясній Горі. У жіночому монастирі нас дуже люб’язно прийняли, та навіть показали нам свою невеличку макаронну крамницю.  Було багато яскравих вражень, які залишаться у наших серцях надовго». (Софія Гужан, учасниця прощі)

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.