На відпусті в Кохавині владика Тарас рукоположив пресвітера і двох дияконів

IMGP058729 травня 2016 року, в Неділю самарянки, завершились урочистості з нагоди 370-ліття з’явлення чудотворної ікони Кохавинської Богородиці (1646-2016). З цієї нагоди, Архиєрейську Божественну Літургію очолив Преосвященний владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський. В часі Літургії, єпископ рукоположив у пресвітери диякона Володимира Гринишина та уділив дияконські свячення піддияконам Володимиру Сасу та Іванові Рибку.

Звертаючись до численно присутніх у паломників з проповіддю, владика Тарас зазначив, що розмова Ісуса Христа з Самарянкою, котру ми чули в сьогоднішній Євангелії, була першою Сповіддю на сторінках Нового Завіту. Попри багато чудових думок, Архиєрей зокрема сказав, що Ісус Христос – це Бог, котрий сам просить людей дозволити простити їм їхні гріхи. Під час Літургії, більше тисячі людей приступили до Сповіді та Святого Причастя.

Після Херувимської пісні і Великого входу, кандидат до священства, ставши навколішки, склав визнання віри і присягнув вірність і послух Церкві. Владика Тарас, поклавши руки на його голову, прочитав молитву та одягнув у священичі ризи: стихар, епітрахиль, пояс, нарукавники та фелон. Опісля, нововисвячений ієрей, ставши біля престолу співслужив Божественну Літургію разом з Преосвященним владикою та іншими священиками.

А після Євхаристійного Канону розпочався чин дияконських свячень. Кандидатів уведено до святилища та тричі ведено довкола престола, після чого, поклавши на них руки, владика Тарас, за волею Божою та діянням Святого Духа, поставив їх у дияконський сан. Вкінці, єпископ вручив новопоставленим дияконам орар, служебник і кадильницю, кожного разу виголошуючи «Аксіос», що означає «достойний».

Наприкінці владика Тарас, священики та всі прочани прийшли до чудотворної ікони Кохавинської Богородиці, перед якою було відслужено Чин посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці.

Відпуст завершено частуванням всіх прочан монастирським чаєм і булочками.

Редемптористи з Кохавини