Нічні чування на Жидачівщині

9 грудня на парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці у с. Вибранівка з благословення о. Анатолія Камада, адміністратора цієї парафії, відбулися молитовні нічні чування на тему «Ти є дар Божий». Провела їх Українська Молодь Христові з сіл Трибоківці та Квітневе разом з о. Анатолієм Доманським. Також у чуваннях взяли участь парафіяни із сіл Церковних та Загірних Бринців.

Після молебня, яким розпочалися чування, усі гості знайомилися у дуже цікавій грі, де кожен мав знайти собі пару та дізнатися якомога більше і розповісти про неї. Зігрівали атмосферу духовні пісні з яких кожен перейняв щось для себе. Особливою частиною чувань було спільне читання Святого Письма. Обрана притча про таланти дала змогу кожному роздумувати про свої власні талани, якими нагородив кожну людину Господь.

У надзвичайній тиші кожен з присутніх зміг збагатити свою душу та подякувати Богові. Доповненням до чувань буда «іскра любові». На завершення усі пройшли тест на особисті цінності та зігрілися гарячим чаєм із смаколиками.

Дякуємо дівчатам та отцю Анатолію за чудові чування і пісні під гітару! А також всім присутнім, що долучилися!

 

Повідомила Тетяна Кусяк

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.