Нічні чування у Підгірцях на Стрийщині

У неділю 24 грудня, в храмі Зіслання Святого Духа с. Підгірці Стрийського району, вечірнею розпочались молитовні нічні чування як подяка за прожитий 2017 рік. Участь в чуваннях взяла молодь сіл Підгірці і Верчани, а також молодь смт Дашава разом з о. Орестом Демком, молодіжна спільнота «Кохавинські зорі» разом з ігуменом Кохавинського монастиря св. Герарда о. Ігорем Стельмахом і Марійська дружина храму св. Володимира і Ольги з м. Стрия.

Продовжились чуваня молитвами на вервиці, молитвою Тезе, Ісусовою молитвою. Також присутні мали нагоду почути духовні науки о. Ореста Демка (про Боже милосердя), о. Ігоря Стельмаха (про Божий поклик людини у різних житєвих історіях), студента Тернопільської духовної семінарії брата Романа Щурка (про святкування Різдва), побачити дійство «Отче наш» (у виконанні Марійської дружини храму свв. Володимира і Ольги), виставу про заклик папи Франциска «Встати з дивану» (спільноти «Кохавинські зорі»). Під час Св. Літургії о. Орест Демко виголосив науку про схильності до гріха, які можуть в людині бути, порівнюючи їх до «фарисейської закваски» і про те, як їх викорінити.

Завершились чування Молебнем до блаженного священомученика Миколая Чарнецького. Після Молебня присутні мали нагоду приступити до частинки мощей згаданого новомученика. Парафіяльні спільноти села Підгірці вдячні всім запрошеним учасникам з їхніми душпастирями за спільні молитви, духовні науки, дійства, бо з кожного переліченого  можна було щось для себе переосмислити за пройдене у 2017 році.

Повідомив  Святослав  Дмитрів

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.