Новороздільська УМХ провела християнський вишкільний табір «Ми є родина у Христі»

9vtjiSwbxLs - КопіяЗ 20 по 30 липня 2015 року, члени Новороздільського УМХ  вже традиційно проводили християнський вишкільний табір. Проходив він під гаслом «Ми є родина у Христі» у мальовничому куточку Карпат – селі Дубина у Національному природному парку «Сколівські Бескиди».

Цього року табір був не таким, як завжди. Для проведення цього заходу організатори мали на меті залучити якомога більше осередків УМХ, аби всім разом, об’єднавшись в одну Христову родину, поділитися досвідом служіння та праці у спільноті. Кількість учасників разом із проводом становила 73 особи, більшість з яких була молодь з Нового Роздолу, а також зі Львова, Квітневого, Волиці-Гніздичівської, Верблян, Полтави, Тейсарова та інших міст і сіл України. Комендантом табору був голова обласного осередку УМХ – Олег Дацій, який, власне, і  посприяв проведенню цього набору та залученню УМХівців з різних осередків. Таборовими духівниками були о. Ростислав Височан та о. Юрій Лесишин.

Програма табору вона була дуже насиченою. Щодня учасники мали змогу молитися Літургію та Вечірню, слухати гутірки або лекції з лідерства, біоетики, конфліктології, життя у спільноті, статутних основ і історії УМХ, знання субкультур, ПМД. Найбільш яскравими подіями табору були 3 мандрівки на гору Парашку, яка є найвищою у Львівській області, до фортеці Тустань та на водоспад Кам’янка. Також проводилося багато майстер класів, змагань, конкурсів та молодіжних дискотек. Всі разом писали листи на фронт, плели чотки та танцювали запальні банси. Кожен учасник мав змогу проявити свої творчі та спортивні здібності. Для спортивного відпочинку було облаштовано переправу, де інструктор допомагав усім охочим подолати її, а також стрільба з пневматичної зброї, що, на диво, було цікаве для дівчат не менш, ніж для хлопців. На таборі вже традиційно провели 2 ватри, теренову гру, конкурси на знання Біблії та історії УМХ.

Не забували організатори і про духовну віднову на таборі. У гості на табір приїжджали сестри-монахині, які в невимушеній атмосфері розповіли про своє життя, поділилися досвідом праці з молоддю, чим неабияк підняли дух учасникам табору.

 

Повідомила Ярина Дудицька