Працівники культури Стрийської РДА здійснили ІІ прощу до старовинного храму в с. Добрівляни

звантаження21 травня 2015 року, в день світлого празника Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа, відбулась ІІ проща працівників відділу культури Стрийської РДА до старовинного храму ХVІ ст. Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього с. Добрівляни на Стрийщині.

Організаторами прощі, з благословення Преосвященного владики Тараса Сеньківа, Єпарха Стрийського, виступив відділ культури Стрийської РДА, на чолі  з п. Юлією Курилишин. Прочани вирушили з молитовним благословенням від храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий, несучи копію чудотворної ікони Ліської Божої Матері.

Перед початком Літургії прочани вислухали духовну науку, під час якої почули розповідь про старовинний храм с. Добрівляни.

Чудовий святковий настрій створив церковний хор, який радо відгукнувся на запрошення отця та приїхав із с. Гірне під керівництвом п. Юрія Юника.

В часі проповіді, о. Володимир Галанчак закликав присутніх: «не боятися іти з Богом дорогою до неба, ведучи й інших, і не забували про потребу служити ближньому».

Після завершення Літургії відбулося водосвяття і окроплення свяченою водою вірних та прочан.

З радістю у серці та з молитвою на устах, прочани поверталися додому, дякуючи Богу за всі дари і ласки, які отримали під час прощі.

Повідомив о. Володимир Галанчак