Про підготовку дітей до першої Сповіді і Причастя говорили у Стрию

У вівторок 25 вересня 2018 року, в приміщенні єпархіального управління відбулася зустріч Преосвященного владики Тараса (Сеньківа) Єпарха Стрийського з парохами та адміністраторами парафій м. Стрия. Основними темами зустрічі були такі важливі елементи катехитичного служіння як підготовка дітей до першої Сповіді і Святого Причастя та сповідь шкільної молоді в часі Великого Посту. Звертаючись до присутніх владика Тарас наголосив на тому, що відповідальність за підготовку до першої Сповіді і Святого Причастя належить насамперед до парохів, а приготування повинно тривати протягом одного року.

На думку єпископа, у процесі підготовки дуже важливим є те, щоб діти, але також і їх батьки, мали свідомість того, що Сповідь і Причастя є зустріччю з Богом, а тому належить звернути увагу також на працю з батьками – священики повинні проводити зустрічі з ними і організувати систематичну катехизацію для таких батьків при парафіях.

У випадку, якщо дитина не готова до прийняття Святих Таїнств Сповіді і Євхаристії, то належить продовжити підготовку. Також, владика Тарас наголосив, що кожною школою міста повинна опікуватися парафія, а для цього необхідно визначити священиків, які будуть відповідальними за підготовку дітей.

Варто зазначити, що на зустрічі був присутній також заступник міського голови Стрия п. Роман Волинець.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.