“Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне»

У селі Криниця з 3 по 7 липня 2017 року  відбувся літній відпочинковий табір для дітей “Веселі канікули з Богом 2017”. Під духовною опікою і керівництвом о. Івана та його дружини Марії молодь парафії цікаво проводила час при Храмі Царя Христа. Табір розпочався Святою Літургією де кожен мав нагоду приступити до Сповіді та прийняти Святе Причастя.

У програмі табору кожен день розпочинався з молитви, далі була весела зарядка, ігри, обід, який організовували батьки, різноманітні банси під Світовий гімн молоді -“Блаженні милосердні”.

о. Іван проводив катихизацію, навчав дітей бути чесними, люблячими, дружніми, справедливими християнами. Аніматори показали різні майстер класи із виготовленням виробів своїми руками. Кожного дня у таборі організовувався перегляд мультфільму, конкурси, опісля яких кожний отримував заслужений подарунок.

Безумовно, такий відпочинок , коли відпочиває тіло і душа – найкращий час, адже: “Все, що ви робите – робіть на славу Божу”, вчить нас ап. Павло.

п. Марія для дітей стала другою мамою, отець Іван – батьком, аніматори – братики і сестрички, які в буть яку хвилину допоможуть, вислухають, порадять.

Удосталь повеселившись,набравшись сил, дітвора буде з радість чекати наступного табору, щоб однією великою Божою сім`єю провести канікули з Богом.

Повідомила Марія Бойко

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.