Різдвяні місії УМХ м. Новий Розділ

qEbVhZlcRxAВже другий рік поспіль «Українська Молодь – Христові» м. Новий Розділ провадить різдвяні місії з колядою та вертепом. Так, 6 січня 2015 року, разом із своїм духівником о. Ростиславом Височаном молодь відвідала ДПРЧ-11 Новороздільського міського відділу, щоб поколядувати разом із рятівниками, які в Святвечір далеко від своїх родин несуть службу на варті нашої безпеки.

12 січня молодь відвідала Миколаївську виправну колонію № 50, де разом з о. Ростиславом Височаном, головою комісії у справах душпастирства силових структур України у Стрийській Єпархії та о. Русланом Царем, капеланом колонії, могли проповідувати радість Різдва Христового тим, хто через певні обставини є далеко від своїх домівок та родин.

У своєму слові о. Ростислав наголосив, що «світло Різдва Христового проникає у найтемніші кутки світу та людських сердець». Таким чином, різдвяний вертеп та весела коляда молоді дала змогу тим, хто перебуває у колонії відчути маленьку частинку різдвяної радості.

Опісля відвідин виправної колонії, молодь продовжила свою місію вперше відвідавши військову частину А-2847 у м. Стрию. Прийом військових залишив теплий слід у серцях учасників вертепу. Радісні посмішки військовослужбовців, незвична військова каша, неформальне спілкування з військовими та відвідини кімнати бойової слави частини. Опісля вертепу, о. Ростислав звертаючись до військових зазначив, що «подія Різдва стосується кожного, власне тому ми прийшли до вас». Як і в виправній колонії так і в військовій частині, духівник новороздільського УМХ зробив подарунок –  поповнення бібліотеки закладу духовною літературою.

Повідомили Христина Корецька, Володимир Радько
Фото Андрій Максимович