Шаховий турнір імені митрополита Андрея Шептицького відбувся в Суховолі

За ініціативи пароха с. Суховоля о. Ігора Головчака та о. Михайла Цегельського з квітня 2018 року в парафії розпочала діяльність шахова школа імені митрополита Андрея Шептицького. Учні за короткий період існування школи брали участь у різноманітних турнірах як в Україні так і за кордоном. З метою подальшої популяризації шахів, як високо інтелектуального виду спорту, керівництвом шахової школи було прийнято рішення провести турнір у селі Суховоля. Перший шаховий турнір імені митрополита Андрея Шептицького відбувся 7 липня у день Різдва святого Івана Хрестителя на подвір’ї  парафіяльного храму св. Івана Богослова. Участь у турнірі брало 28 шахістів віком від 6 до 86 років.

Господь Бог посприяв вдалому проведенню турніру на свіжому повітрі сонячною та теплою погодою.

Важливу роль у вдалому проведенні турніру відіграв також надзвичайно високий рівень його організації. Отці Ігор та Михайло забезпечили за сприяння Львівської міської та районної федерації шахів необхідним професійним інвентарем: шаховими дошками, фігурами та годинниками.

Змагання розпочались після святої літургії о 14.00 та тривали до 20.00. Турнір відбувався за швейцарською системою у 9 турів, з контролем часу 10 хвилин + 5 секунд за кожен хід. Також велася трансляція турніру наживо камерою №3. Це дозволило людям, які не змогли бути присутніми з різних причин, простерігати за ходом турніру.

Хочемо відзначити високий шаховий рівень учасників турніру, троє з яких виконали норму четвертого шахового розряду, набравши 5,5 очок з дев’яти можливих. Особливо приємно що це учні нашої школи та парох: Ярослав Цегельський, Роман Сірик та отець Ігор Головчак.

Переможцями турніру стали учасники, які набрали 8 очок із дев’яти та розділили призові місця лише за додатковими показниками: третє місце – Петро Канюк, 1992 р.н; друге місце Любомир Баб’як, 1936 р.н., перше місце – отець Михайло Цегельський 1976 р.н. (тренер шахової школи).

Переможці та учасники змагань були нагороджені цінними призами та подарунками. Висловлюємо вдячність головному судді змагань к.м.с. пані Юлії Савчук, а також висловлюємо подяку меценату даного турніру, мешканцю с. Суховоля п. Ігору Хомі. Усі присутні зарядились позитивними емоціями та з нетерпінням чекають наступних турнірів.

Джерело: http://sukhovolya-tserkva.org.ua

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.