Соборова Служба Божа, благодійний ярмарок і «Свято Родини» у с. Кавське

100_039924 травня 2015 року, на парафії прп. Параскеви, що в с. Кавське на Стрийщині була відслужена соборова Божественна Літургія за участю кількох священиків.

Очолив богослужіння о. Віталій Гулич із парафії с. П’ятничани, Добрянського деканату. Йому співслужили о. Ігор Гаврилишин із с. Вівня і о. Олег Баранич, сотрудник парафії с. Лисятичі. Також молилися о. Віктор Дмитришин із с. Гірське та о. Ігор Левицький із парафії с. Заплатин. Вперше у с. Кавське молився на Літургії о. Іван Талайло, сотрудник парафії св. Миколая у м. Донецьку.

Ця давня традиція молитви була відновлена у с. Кавське 6 років тому. Священики традиційно приїхали помолитися в наміренні всіх парафіян церкви прп. Параскеви.

По закінченні Літургії, вірні роздумували над розважаннями четвертого дня декади місійності. о. Олег Кобель від імені громади подякував священикам за їхню молитву, побажавши їм многих і благих літ.

Виходячи з храму, кожен бажаючий мав змогу придбати вітальні листівки, виготовлені учасниками парафіяльного гуртка з рукоділля “Перепілка”. Кошти, виручені за продані листівки молодь використає на організацію літніх таборів.

Увечері цього ж дня, за участі парафіяльної молоді та дітей відбувся прекрасний концерт приурочений відзначенню Дня Матері і Свята Родини. Діти декламували вірші і співали чудових пісень на родинну тематику. Звучали як народні так і естрадні пісні відомих виконавців. Неочікувано високий рівень виконання і артистизм учасників приємно здивували всіх без винятку, хто сидів у залі. По закінченні концерту зал стоячи вітав всіх артистів.

Виконавцям дякували о. Олег Кобель, п. Юля Курилишин, завідуюча відділом культури Стрийської РДА і сільський голова с. Кавське п. Іван Стаднишин. Особлива вдячність всіх присутніх стосувалася п. Любові Лишнянської, директора Народного Дому та п. Надії Івашків, художнього керівника, без титанічної праці яких це свято б не відбулося.

Джерело: paraskeva.org.ua