Студенти Стрийського коледжу молились разом з владикою Богданом

DSC_108530 жовтня у Стрийському коледжі урочисто відзначали 70-у  річницю від Дня заснування навчального закладу. Знаменним є те, що свято розпочалось зі спільного молебня, який провадив владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийський. У своєму зверненні до наставників і вчителів владика пригадав про важливу місію педагогів: бути провідниками, тими, які беруть за руку своїх учнів і ведуть по життю.

А студентів єпископ закликав бути відповідальними господарями на своїй Землі. Опісля владика вручив подячну грамоту директору коледжу Дмитришину Василю Федоровичу і подякував за співпрацю у духовній формації нашого молодого покоління. На згадку святкування річниці владика Богдан подарував ікону Пресвятої Богородиці і заохотив до подальшої активної діяльності.

Впродовж багатьох років навіть неможливо було навіть подумати, що єпископ і священик зможуть колись молитись за коледж, за його розвій у стінах навчального закладу. А сьогодні з благословення владики Тараса, Єпарха Стрийського та сприяння зі сторони дирекції, цей навчальний заклад має свого капелана, який проводить регулярні щотижневі зустрічі зі студентами у гуртожитках, приймає участь в різних заходах ВУЗу. У молоді є багато запитань, перед ними стоять великі виклики, на які потрібно дати добру відповідь. І тут, неабияк знадобиться досвід, молитва і духовний провід капеланів.

 

Повідомив: о. Петро Верхоляк, капелан Стрийського коледжу ЛНАУ