«Святе Причастя Урочисте – вступив Христос у серце чисте»

Саме такими словами можемо підсумувати  подію, яка відбулась 13 і 20 травня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ – до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя приступили 169 дітей. Такій події передувало навчання дітей у парафіяльній катехитичній школі святого Володимира Великого, тому вже від початку жовтня минулого року діти готувалися і очікували цієї миті. Головною умовою приготування до свята було не сніжно-біле вбрання, а ретельне відвідування занять, освоєння програми «Христос – хліб життя», вивчення молитов, катехизмової частини, аналіз п’яти умов доброї сповіді. Саме вищеперелічені засоби є запорукою свідомого та виваженого прийняття Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії.

Радість дітей виливалась у заздалегідь приготованій поезії та піснях. Батьки дивлячись на своїх “ангелят” дякували Богові. Хресні батьки ще раз пригадали собі про обов’язки відносно своїх похресників. Дідусі та бабусі милувались пишнотою вбрання внуків, прикрашеним храмом, співом дитячого хору.

Після завершення Літургії парох о. Микола Міджак вручав дітям посвідки про прийняття Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя. Хочемо, щоб таких митей було побільше! І наші парафії будуть живими – будуть місцем зустрічі з живим Христом.

о. Роман Штігер,
директор Катехитичної Школи Святого Володимира Великого

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.