У Городку засновано чергову спільноту «Матері в молитві»

13234774_1304777992884296_1595781197_o18 травня 2016 року, на парафії Святого Духа в м. Городок, по закінченні Молебня до Пресвятої Богородиці в каплиці святої Варвари, з ініціативи адміністратора храму о. Володимира Пігічина було засновано молитовну спільноту «Матері в молитві», до якої увійшло близько двадцяти жінок. На заснування спільноти прибула координатор руху в Стрийській єпархії п. Анна Форостина, яка розповіла про діяльність спільноти і закликала жінок молитися завжди, коли вони будуть відчувати потребу в молитві. 

Під час зустрічі відбулася традиційна молитва матерів, які молилися, ділилися своїми переживаннями турботами і запевнили спільну молитву одині за одних.

В даний момент, на парафіях Стрийської єпархії діють більше 220 молитовних спільнот «Матері в молитві». Їх очолюють слугині – жінки, обрані з членів спільнот, які мають організаторський хист, авторитет, відповідальні і жертовні в цій справі. Таке швидке поширення руху свідчить про величезну роль молитви в житті людини, а також про те, наскільки важливою є молитва матері.

Повідомив о. Володимир Пігічин