У Любші на Жидачівщині молитовно відсвяткували 125-літній ювілей храму

У неділю, 17 вересня 2017 року, Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії відвідав с. Любша Жидачівського району, де з нагоди 125-річчя місцевого храму святого Симеона Стовпника очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Біля воріт храму, єпископа зустрічали парафіяни разом з адміністратором парафії о. Йосифом Яремчуком.

В часі богослужіння, владика Богдан звернувся до присутніх зі словом проповіді. Розважаючи над євангельським уривком про дві найбільші заповіді любові єпископ наголосив: “Бог є любов і Він хоче, щоб і ми були як Він. Тому Господь залишив нам ці заповіді, щоб ми перебували в любові, перебували в Богові, бо Він є джерелом любові. І сьогодні, кажучи нам про про дві головні заповіді любові, Ісус закликає нас зробити подорож всередину самих себе, побачити себе у правді”.

“Пройшли 125 років і хоча в ті роки кам’яний храм збудувати було важко, ті хто це робили – зробили це з любов’ю до Бога і до нас. Вони були людьми великої віри, бо змогли подолати перешкоди і побудувати величавий храм. І допоки до другого пришестя Христа, в цьому храмі буде лунати молитва, буде згадуватися їхня пам’ять про те, що вони зробили для майбутніх поколінь, щоб тут у храмі усі вчилися любити Бога і любити один одного”, – зазначив єпископ.

На завершення Літургії, владика Богдан привітав усіх парафіян з ювілеєм храму, висловив подяку за жертвенність та вірогідне свідчення християнської любові на славу Божу, добро парафіяльної спільноти та цілої Христової Церкви і вручив подячні грамоти парафіянам та жертводавцям храму. У свою чергу, о. Йосиф Яремчук, подякував владиці Богдану за візит, спільну молитву та глибокі слова духовного повчання.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.