У Новосільцях на Жидачівщині встановили меморіальну дошку о. Богдану Савківу

DSC01074У неділю мироносиць, 26 квітня 2015 року, в с. Новосільці на Жидачівщині відбулося урочисте відкриття меморіальноі  дошки на вшанування  колишнього настоятеля храму о. Богдана Савківа, який служив на цій парохіі 21 рік і відійшов у вічність 16 серпня 2014 року.

На цю світлу подію зібралося чимало гостей: представники місцевоі влади, жертводавці,  громада с. Новосільців, а також родина о. Савківа, священика який своє життя присвятив Богу і людям.

Почесне право відкрити дошку було надано вдові пані імості Любі з дітьми, яка подякувала всім жертводавцям і небайдужим за пам’ять і підтримку.

Чин освячення здійснив отець – декан Марян Черепанич звернувшись до всіх з поминальним словом. Опісля була відслужина свята панахида у співслужінні о. Василя Витака, о.Івана Вовка, о. Юрія Мончака, о. Романа Тимчишина адміністратора даноі парохіі.

Своіми спогадами про колишнього настоятеля поділилися голова сільськоі ради, представники громади, відтак був  даний концерт духовноі  і патріотичноі пісні у віконанні народно- церковного хору під керівництвом п.Руслани Церковноі,свою власну поминальну поезію  прочитала п. Ліда Бойко- дяк с. Новосільці.

На завершення зі словом Божим і словом подяки промовив о. Роман Тимчишин, висловивши надію, що цей день надовго закарбується у серцях громади, які змогли відновити пам’ять про свого колишнього настоятеля.

                                                                                  Подав адміністратор храму  о. Роман Тимчишин