У Жидачеві проведено IV єпархіальний турнір з міні-футболу серед священнослужителів Стрийської єпархії [+ВІДЕО]

турнір_67 травня 2015 року, в м. Жидачів на Львівщині відбувся турнір з міні-футболу серед священнослужителів Стрийської єпархії УГКЦ. Змагання були присвячені вшануванню 150-ої річниці від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Турнір, участь у якому взяли п’ять команд, проходив ігровому майданчику місцевої дитячо-юнацької спортивної школи. Організатором змагань була комісія «Справедливість і мир» Стрийської єпархії спільно з деканатами Жидачівського району.

Перед початком футбольного турніру, його учасники – команди священиків та дияконів, які представляли чотири з п’яти районів, котрі входять у територіальні межі Стрийської єпархії – Стрийський (команди «Стрий-1» та «Стрий-2»), Жидачівський, Городоцький і Перемишлянський, в храмі Воскресіння Господнього, у стіп Жидачівської чудотворної ікони, яка знаходиться у храмі, помолилися Молебень до Пресвятої Богородиці, за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького.

Після закінчення богослужіння, о 12:00 год., змагання розпочалися співом гімну України та спільною молитвою. Турнір проходив за круговою схемою – всі команди-учасниці зіграли між собою по одній грі, тривалість якої – 2 тайми по 10 хвилин. В кожній команді грало по 5 учасників, а змагання обслуговували кваліфіковані арбітри.

Переможцями турніру стала команда Стрийського району «Стрий-2». Склад команди-переможниці: о. Мирон Гринишин, адміністратор катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий, о. Ігор Дорош, сотрудник парафії свв. Володимира і Ольги м. Стрий, о. Олексій Федорович, сотрудник парафії свв. верховних апостолів Петра і Павла м. Стрий та диякони – практиканти катедрального храму Тарас Баран і Роман Федишин.

Решта команд розташувались таким чином: ІІ місце – Жидачівський р-н, ІІІ місце – Перемишлянський р-н, IV місце – Стрийський р-н «Стрий-1», V місце – Городоцький р-н.

На завершення, відбулася церемонія нагородження. Кожна з команд-учасниць отримала пам’ятні кубки, які вручив о. Василь Юрів, протопресвітер Жидачівського деканату який ще раз привітав переможців і подякував усім священикам, які прибули до Жидачева та взяли участь у турнірі, а також висловив слова вдячності усім, хто посприяв організації змагань.

Також, було вручено індивідуальні нагороди найкращим гравцям турніру. Найкращим воротарем було визнано диякона Романа Федишина з команди Стрийського району «Стрий-2», найкращим бомбардиром став о. Остап Юрів з Жидачівського району, який забив у ворота суперників 9 голів. Найкращим гравцем турніру визнано о. Віктора Мельника, адміністратора храму Cв. Миколая м. Перемишляни.

Насамкінець, усі священики – учасники змагань спільно помолились, заспівавши тропар Пасхи «Христос воскрес» і подякували Богові за вдало проведений день.

Прес-служба Стрийської єпархії