Чергову зустріч Інституту постійної формації священнослужителів проведено у Перемишлянах

31 жовтня 2017 року, в місті Перемишляни, в рамках діяльності Інституту постійної формації Стрийської єпархії, відбулася зустріч-семінар для священослужителів, головною темою якого було осмислення сенсу терпіння, страждання, в умовах війни, яка триває в Україні. Ініціатором таких зустріч є Координаційна Рада з питань душпастирства в кризових ситуаціях під керівництвом владики Богдана (Манишина). Доповідачами зустрічі були: пані Марія Сохацька, докторант Папського Університету Івана Павла ІІ та о. Тарас Костик ліценціат морального богослов’я, голова комісії Стрийської єпархії у справах родини.
У свої доповіді о. Тарас, на основі апостольського листа святого Папи Івана Павла ІІ “Salvifici Doloris”, представив християнське бачення сенсу людського страждання, особливо в сучасних українських реаліях, а пані Марія Сохацька, опираючись на персоналістичній психології Віктора Франкла, розповіла як сприймати душевний біль, терпіння, війну, каліцтво.

На закінчення зустрічі, директор Інституту постійної формації о. Олег Овсяник, синкел Стрийської єпархії, висловив подяку організаторам і доповідачам. Закінчилася зустріч спільною молитвою.

Прес-служба Стрийської єпархії

 

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.