Веселі канікули з Богом в с. Старе Село на Жидачівщині

З 2 до 4 серпня 2017 року, на Жидачівщині відбувся літній християнський табір «Веселі канікули з Богом», в якому взяли участь понад 30 дітей із Старого Села. Основною темою цьогорічного табору були «Заповіді Любові». Перший день табору почався Молебнем до Христа-Чоловіколюбця, який служив священик о. Юрій Дем’янчук. Після молитви відбувалась катехитична наука про заповідь любові до Бога.
Наступний день діти розпочали спільною Ісусовою молитвою, і розважали разом із аніматорами про заповідь любові до ближнього. Катехитичні науки були підкріплені переглядом відеороликів.
В останній день табору відбулася спільна молитва за збереження творіння і природи, та за особисті наміри дітей. Пізніше, діти об’єднані в групи, виготовляли аплікації, та по черзі представляли своє бачення збереження природи і довкілля. Весь день діти активно і корисно проводили час. Катехизація перепліталися з бансами (танцями), веселими іграми, вивченням християнських пісень.

Кожний день завершувався спільним колом, під час якого кожен висловлював свої думки та ділився приємними враженнями від перебування в таборі. Завершився табір спільною ватрою, на якій у невимушеній атмосфері, аніматори разом із дітьми підсумували те, чого навчилися під час табору. Табір допомагали проводити п. Євген Белейчук (вчитель-аніматор із Старого Села), та аніматори запрошені із Жидачева – Володимир Касараба і Вікторія Гладка.

Всі учасники табору отримали багато позитивних вражень, мали нагоду духовно відновитися, по-новому відкрити для себе чесноту любові та важливість практикування її в своєму житті.


повідомив о. Юрій Дем’янчук

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.