VI парафіяльний тенісний турнір

24 березня 2018 року на парафії прп. Параскеви с. Кавське відбувся традиційний відкритий турнір з настільного тенісу між парафіяльними командами “Весняний кубок парафії прп. Параскеви”. У шостому за рахунком турнірі взяло участь майже сімдесять учасників  з парафій м. Дрогобич, м. Сколе, с. Березець, с. Станків, с. Воля-Задеревацька, с. Бережниця, смт Дашава, с. Завадів, с. Дуліби і с. Кавсько. Учасників турніру чекало сім столів в приміщенні школи і Народного дому.

Змагання розпочалися із спільної молитви. о. Олег Кобель, екореферент Стрийської єпархії та організатор турніру, закликав всіх долучитися до Всесвітньої акції “Година Землі” і помолитися за те, щоб кожен з присутніх відповідально ставився до довкілля. Відтак, після виконання Державного Гімну та слів привітання від організаторів, розпочалися очні зустрічі.

Спортсмени виборювали кубки в особистому та командному заліку в чотирьох вікових групах. За золоту медаль команда парафії отримувала кубок і 3 очка, за срібну 2, а за бронзову 1 очко. Таким чином, набравши 16 очок і випередивши на одне очко команду парафії с. Березець, перемогла парафіяльна команда із Кавська, яка і виборола основний трофей, великий командний кубок. Третє місце виборола парафія с. Воля-Задеревацька.

Вже кілька років поспіль турнір у Кавську є найбільшим дитячим турніром з настільного тенісу на Стрийщині. Наступний подібний турнір відбудеться в останню суботу жовтня.

Організатори турніру висловлюють щиру подяку всім, хто долучилися до його проведення: тренерам, спортсменам, дирекції Кавської ЗОШ, дирекції Народного дому, батькам, які готували обід та всім причетним.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.