Відбулася молодіжна проща з Нового Роздолу до Боринич

2Громадська молодіжна організація «Українська Молодь – Христові» м. Новий Розділ провела вже традиційну прощу школярів та студентів міста до с. Бориничі. Цінною святинею цього місця є фігурка Божої Матері та цілюще джерело, до яких з давніх-давен приходять люди несучи різні тілесні недуги.

Духовний провід паломництва забезпечили священики: о. Микола Міджак, о. Микола Кожух, о. Андрій Мрочковський, о. Ростислав Височан, о. Роман Штігер. До прощі долучилися вчителі та учні зі шкіл Нового Роздолу та околиць, а зокрема з смт Розділ, с. Тужанівці й с. Станківці. Незважаючи на погану погоду участь у прощі взяли близько 350 осіб.

Проща розпочалась в церкві Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ, де було відслужено молебень, проведено реєстрацію учасників та формування груп. Всього було сформовано 6 груп, кожна з яких отримала своїх аніматорів, які відповідали за організованість, проінформованість та розваги своєї групи. 

Пройшовши складну дорогу, усі прибули до Боринич. Тут прочани молилися Хресну дорогу, взяли участь у Святій Літургії, приступили до сповіді, Святого Причастя, а також помолилися у своїх намірах. Після освячення кожен прочанин мав змогу напитися свяченої води, яка додала сил та енергії. Також усі мали змогу попити гарячого чаю, пограти в рухливі ігри, щоб зігрітися та спокійно повернутися додому.

Цьогорічна проща пройшла на славу, хоча погода давалася взнаки, але усі з Божою благодаттю та вірою в серцях подолали шлях і збагатилися духовними скарбами.

Уляна Борисовська, УМХ Новий Розділ