Відбувся традиційний турнір з настільного тенісу на парафії у с. Кавське

Весняний кубок з тенісу в с. Кавьке 2016 - 99 квітня 2016 року на парафії Прпеподобної Параскеви с. Кавське УГКЦ відбувся турнір з настільного тенісу для парафіяльних команд, присвячений Року Божого Милосердя. Турнір під назвою “Весняний Кубок прпеподобної Параскеви” відбувається третій рік поспіль у приміщенні Народного дому і залучає щораз більше учасників – шкільну парафіяльну молодь. Перед початком змагань о. Олег Кобель, організатор турніру, помолився з гостями Молебен до Божого Милосердя і привітав всіх його учасників.

Цього року в турнірі взяли участь рівно 40 учасників із м. Дрогобича, с. Загірного, с. Жулин, с. Дуліби, с. Кавське і с. Гірське. Молоді спортсмени виборювали основний трофей турніру – командний Кубок. Відтак, переможці у кожній з трьох вікових категорій серед хлопців та дівчат отримали медалі та особисті кубки.

Особливістю цього відкритого парафіяльного турніру є те, що розраховувати на основний трофей може та команда, яка набере найбільшу кількість очок. Так, золота медаль забезпечує три очка, срібна – 2, і бронза- 1 очко. Кубки та медалі для змагань були придбані за кошти з екологічної акції “Збережи дерево”. Діти та молодь с. Кавське зібрали макулатури на суму понад 1000 грн. Переможецем турніру, команда яка завоювала 2 золоті, 4 срібні  і 3 бронзові, тобто 17 очок, стали представники парафіяльної спортивної секції с. Кавське. Другими  стали спортсмени с. Загірне з 10-очками. Третіми з 4 очками стали дрогобиччани. Ще одна срібна медаль була завойована представником із с. Жулин.

Наступний відкритий турнір традиційно відбудеться в жовтні. Це буде “Осінній  Кубок Галичина-Захід”.

http://paraskeva.org.ua/