Відбувся з’їзд вівтарних дружин Перемишлянського деканату

1449490402_12358307_1100770749967330_471097258_n5 грудня 2015 року, в храмі св. Миколая у Перемишлянах відбувся з’їзд вівтарних дружин Перемишлянського деканату для проведення катехитичної вікторини та турнірів з настільного тенісу та гри в шашки. Участь взяли також представники катехитичних шкіл окремих парафій. Усіх команд учасниць було п’ять: вівтарна дружина храму св.Миколая м. Перемишляни, вівтарна дружина храму св. Володимира м. Перемишляни, вівтарна дружина храму апостолів Петра і Павла с. Вовків, катехитична школа парафії Преображення Господнього с. Осталовичі та катехитична школа парафії Благовіщення с.Тучне. Дані заходи проводилися в рамках відзначення 150-ої річниці від народження митрополита Андрея Шептицького.

Захід розпочалося з Молебня до Пресвятої Богородиці, який відслужили о.Ярослав Кондратик, голова Катехитичної Ради Перемишлянського деканату, о. Віктор Мельник та о. Віталій Гулич. Після молитви о. Ярослав привітав усіх учасників і висловив сподівання, що цей день принесе чимало користі присутнім, а такий з’їзд є нагодою для віднайдення нових друзів. Згадуючи тему вікторини, а це 10 Божих Заповідей, отець зазначив, що вони є життєвим дороговказом для досягнення кінцевої мети – неба. Можливо не завжди доведеться говорити про Заповіді з іншими людьми, але приклад життя і поведінки без сумніву буде привертати увагу та додаватиме натхнення жити так само.

Відтак почалася вікторина. Кожна команда була активною і приємно відзначити саме командні дії. Переможцем вікторини стала вівтарна дружина з с.Вовків, набравши 9 балів, друге місце зайняла вівтарна дружина з храму св. Миколая м. Перемишляни, давши 8 правильних відповідей, третє місце посіла команда з с. Тучне – 5 балів, а далі команда з с. Осталовичі та м. Перемишляни (храм св.Володимира). Так закінчилася перша частина.

Після цього усі перейшли до МЦ «Дозвілля», де проводилися спортивні змагання з тенісу і шашок.  За підсумками усіх заходів переможцем у командному заліку стала команда з храму св. Миколая м. Перемишляни, друге місце у парафіян с. Тучне, а третє у вівтарників із с. Вовків. На закінчення усі зробили спільне фото та висловили бажання у проведенні подібних заходів наступного року.

Джерело: ugccsm.org.ua