Владика Богдан очолив Літургію у храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Пісочна

15 жовтня 2017 року владика Богдан (Манишин) очолив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі Успіння Пресвятої Богородиці у с. Пісочна, що на Миколаївщині. Розважаючи над тексом недільного Євангелія, в якому Ісус звертається до людей словами «любіть ворогів ваших», єпископ відзначив їхню актуальність щодо війни на Сході України: «Суть Христового воїнства полягає у молитві за ворогів, навіть якщо це є дуже нелегко. Господеві йдеться про те, щоб зло, носієм якого є наш ворог, не увійшло в нас і ми не стали гірші від того з ким ми боремося», – і за приклад єпископ поставив шляхетність і добро серця Січових стрільців, котрі були виховані у християнських сім’ях.

«Молитва за ворогів здобувається нелегко. Але коли почати молитись, надзвичайний Божий творчий акт вривається у нашу душу і ми відкриваємо для себе небо. Тоді ми можемо назвати себе добрими християнами і воїнами Христовими», – сказав владика Богдан і додав, що «заклик Ісуса спрямований на те, щоб зберегти свою гідність і протиставитись всякій ненависті, котра намагається опанувати цей світ».

«Тож живімо так як сьогодні нас просить Господь і щоб покров Богородиці завжди був над нами простягнутий, а ми через віру завжди його відчували», – побажав на завершення проповіді Архиєрей.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.