Зустріч із захисниками України

 

DSC_0014У м. Новий Розділ в міському Молодіжному християнському центрі «Синай» відбулася зустріч із знаменитим комбатом 8-го батальйону Української добровольчої армії «Аратта» Андрієм ГЕРГЕРТОМ на псевдо «Червень», який  зі своїми побратимами зустрівся з молоддю Нового Роздолу – членами  громадських організацій «Тризуб» імені Степана Бандери, «Українська молодь – Христові» та «Пласту».

Після молитви та різдвяної коляди, головний військовий  капелан Стрийської єпархії УГКЦ отець Ростислав ВИСОЧАН зазначив: «Поки що у міський «Молодіжний центр» входять три громадські організації –  «Українська молодь Христові», «Тризуб» імені Степана Бандери  та «Пласт», сподіваємося, що невдовзі до нас приєднаються й інші формації. Це допоможе більш скоординовано та дієво провадити роботу з молоддю, організовувати різноманітні акції, спрямовані як на патріотичне виховання молоді, вивчення героїчних сторінок українських національно-визвольних змагань минулого і сучасної доби, так і на змістовне дозвілля. І наш основний напрямок один – Бог і Україна.

А сьогодні, вважаю, що у нас знаменна подія, оскільки у започаткованій цьогоріч  МХЦ «Синай» серії «Зустрічі з цікавими людьми» нашим гостем є наш славний земляк Андрій ГЕРГЕРТ на псевдо «Червень» та його бойові побратими, які відважно  боронять рубежі  держави від російсько-сепаратистських банд під Маріуполем. Ми довго мріяли про таку зустріч, але фронтові обставини щоразу вносили корективи щодо її можливості. І от тільки сьогодні друг «Червень» із бійцями батальйону зумів викроїти час для приїзду у Новий Розділ».

У свою чергу комбат наголосив, що молодь, об’єднана у громадські організації, має усвідомлювати високе призначення України і з часом може стати провідною верствою – бути не тільки як свідомі громадяни, підприємці, вчителі, кваліфіковані спеціалісти, а й очолити міністерства, можливо й СБУ, а, можливо, хтось із вас і стане Президентом. За це ви і воюємо із споконвічним ворогом Росією – за цивілізацію. За суспільство рівних можливостей!…

«Все у ваших руках, ви здатні домогтися здійснення своїх мрій. Для цього тільки треба добре вчитися – і  в школі, і в життя – і вірити в Бога та Україну!», – наголосив Андрій Гергерт.

 

Підготував Іван БАСАРАБ

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.