10-та річниця «Матерів у молитві» парафії Миколая Чарнецького у Стрию

logoУ неділю, 24 липня 2016 року, спільнота «Матері у молитві» парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького святкувала 10-літній ювілей від заснування. Цього дня до храму прибули представники спільноти з різних парафій Стрия та навколишніх сіл. Святкування розпочалося урочистою ходою гостей із копією Ліської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці до храму. Відтак, після привітання, розпочалася молитва «Матерів…», у часі якої всі бажаючі могли приступити до сповіді.

Урочисту Святу Літургію очолив о. Андрій Бінас, сотрудник катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці, у співслужінні з о. Олегом Овсяником, адміністратором парафії Миколая Чарнецького. У проповіді, роздумуючи над зціленням Гадаринських біснуватих, о. Андрій звернув увагу на те, що за будь-яких обставин маємо довіряти Богові і дозволяти Йому діяти у нашому житті.

Після богослужіння і привітань, «Матері…» мали нагоду поспілкуватися за чаєм, а потім молилися Молебень до блаженного священномученика Миколая Чарнецького, звертаючись за його заступництвом у своїх проханнях. На завершення, приступивши до помазання єлеєм, посвяченим біля мощей свщмч. Миколая, присутні отримали пам′ятні образки з нагоди свята.

Довідка:

У парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького, «Матері у молитві» розпочали свою діяльність 18 липня 2006 року, з благословення тодішнього адміністратора парафії о. Михайла Коцуровського і за сприяння п. Анни Форостини, координатора спільноти у Стрийській єпархії. На початку було лише 10 матерів, які об′єдналися у молитві.

На сьогоднішній день парафіяльна спільнота нараховує 27 членів, які у молитвах звертають прохання до Господа за своїх дітей і онуків, а також за дітей-сиріт, за хворих, узалежнених, ув′язнених, за дітей позбавлених батьківського піклування, за ненароджених та за мир в Україні. «Матері у молитві» збираються у храмі щовівторка, о 18:00 год.