Архиєрейська Свята Літургія і освячення престолу та іконостасу в храмі с. Новошино на Жидачівщині

novowuno24 травня 2015 року, в день Святих рівноапостольних Кирила й Методія, учителів слов’янських, владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії, відвідав з душпастирським візитом парафію Святого Миколая у с. Новошино Жидачівського району. Архиєрея зустріли всією громадою, діти підготували вітання.

Увійшовши до храму, Владика здійснив Чин освячення нового престолу та іконостасу, в якому були відреставровані намісні ікони і царські врата. Відтак очолив Божественну Літургію, в часі якої Єпископу співслужили вісім священиків. Звертаючись до присутніх з проповіддю, владика Богдан роздумував над євангельським уривком, який цього дня був представлений Архиєрейською молитвою Ісуса Христа.

По завершенні Літургії Єпископ привітав зібрану громаду, а адміністратор парафії о. Василь Гриньків, подякувавши за спільну молитву, принагідно привітав Владику з річницею архиєрейської хіротонії. Завершилося Богослуження уставним многоліттям, після чого відбулося водосвяття та окроплення вірних свяченою водою.

Прес-служба Стрийської єпархії