«Бог ніколи не втомлюється нам вибачати, проте ми втомлюємось просити вибачення» – реколекції у Пчанах

реколекції 201616-17 квітня 2016 року, відбулися великопосні реколекції в селі Пчани Жидачівського району. На запрошення адміністратора парафії о. Василя Попика науки проводив о. Олег Кобель адміністратор парафії св. Параскевії с. Кавське. Реколекції розпочалися хресною дорогою, яку читала молодь парафії. Основні теми, над якими розважав реколектант –  це важливість сповіді і Святого Причастя в духовному житті людини, родинне життя як служіння один одному, Літургія – як спілкування в любові. Також було виголошена наука на екологічну тематику.

Під час реколекцій багато парафіян приступили до святих Таїнств Покаяння та Євхаристії. На закінчення о. Олег благословив дітей і окропив їх свяченою водою. Вірні навколішки помолилися молитву “Під твою милість” за здоров’я українських військових.

Адміністратор парафії щиро подякував о. Олегу за проведені реколекції, підсумувавши їх словами Папи Франциска: “Бог ніколи не втомлюється нам вибачати, проте ми втомлюємось просити вибачення”, тож не біймося опинитися в обіймах Бога, який завжди чекає на кожного з нас.