«Боже Слово живе та діяльне» – веселі канікули з Богом в с. Березина

З 22 по 26 липня 2018 року, в парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Березина Миколаївського району, відбувся дитячий християнський табір «Веселі канікули з Богом» для дітей віком 6-14 років. Духовним наставником табору був о. Петро Курпіта з аніматорами Христиною Кучминдою, Марією,Софією і Юлею Курпітою. Участь у таборі взяли більше 30 дітей. Гаслом табору була фраза “Боже Слово живе та діяльне”,  тому головною метою та завданням, які ставили перед собою аніматори та о. Петро – це поглиблення дитячих знань щодо основних тем Нового Завіту та ближче пізнання Того, Хто його нам звістив – Ісуса Христа.

Під час проведення табору діти навчилися танцювати веселі банси, співати релігійні пісні, виготовляти іграшки-антистрес, освоїли техніку малювання по склу та орігамі. Також бавилися цікаві інтелектуальні ігри і великі ігри на території церкви. Окрім цього аніматори проводили для дітей корисну і цікаву катехизацію.

Кожен день табору завершувався Святою Літургією, на якій всі діти приступали до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії.

На завершення діти мали поїздку до відпустового місця у Кохавино, де брат-редемпторист провів цікаву екскурсію і роповів історію цього відпустового місця. Також відбувся Молебень до Богородиці, де діти молилися за мир в Україні перед копією Чудотворної Кохавинської ікони.

Організатори табору щиро дякують аніматорам та жертводавцям за надану  матеріальну допомогу для проведення табору.

Повідомила Марія Курпіта

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.