«Через терня до зірок» мандрували у Великих Глібовичах

3-9 червня 2017 року на парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Великі Глібовичі, що на Перемишлянщині, відбулися катехитичні зустрічі для дітей, молоді та старших. Ці зустрічі провадили сестри Згромадження Пресвятої Родини с. Дам’яна Галущак і с. Марія Даниляк.

Кожного дня катехизація розпочиналась з Божественної Літургії, після якої відбувалася зустріч з дітьми віком від 8 – 13 років. Діти ознайомилися з темами про покликання апостолів, Йосафата Кунцевича, про підпільну Церкву через призму особи патріарха Йосипа Сліпого, про сучасну Церкву, а також говорили на тему, що про мене скажуть у майбутньому.

В тому ж часі в приміщенні дитячого садочку проводилася зустріч з дітьми дошкільного віку, де говорили про створення світу, про молитву, прощення та милосердя. На завершення зустрічі діти спільно з батьками та вихователями молилися за мир в Україні.

В обідній час проводились зустрічі для молоді, де також обговорювали теми дня подані вище з використанням активних методів катехизації, переглядали фільми з обговоренням.

Особливу увагу в цьому тижні було приділено зустрічам з дорослими, які розпочиналися зі спільної молитви – Вечірньої, після якої були духовні науки.

Протягом тижня роздумували про милосердя у нашому житті, а саме про наслідування Христа сьогодні, про покаяння, прощення, покликання, терпіння та Боже милосердя.

На завершення зустрічей було проведено молитовні чування, присвячені роздумам над життям і словом патріарха  Йосипа Сліпого.

Після недільного Богослуження усі учасники цих катехитичних зустрічей приймали участь у пісенному фестивалі, даруючи радість усій парафіяльній спільноті.

Громада села Великі Глібовичі разом з своїм духовним наставником о. Миколою Стручинським щиро вдячні сестрам ЗСПР за їхню ревну працю і бажають їм сили духа бути вірними Богові та славити Його своїм служінням.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.