На Городоччині провели духовно-патріотичний табір

3-5 липня 2017 року, в мальовничому селі Шоломиничі Городоцького району, відбувся духовно-патріотичний табір “Шоломиничі-2017”. У таборі взяли участь понад 80 дітей та молодих людей. Організатором та духовним опікуном табору був парох храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Городок о. Михайло Греділь, а за спортивну та тактичну підготовку відповідав друг Лев (військовий Української Добровольчої Армії). Варто зазначити, що участь в таборі взяли також і діти військових, в тому числі учасників бойових дій АТО. Щоб потрапити на місце локації учасникам табору довелося подолати  пішки 12 км, але це не стало перешкодою для дітей. «Молитва, праця (навчання), відпочинок»: щоденний розпорядок табору. Діти гартувались у дисципліні, привчались до відповідальності, а також навчались, як бути не просто захисником, але захисником-християнином.

Діти були в захопленні від цього табору, для більшості учасників це був перший такий  духовно-патріотичний збір. Молодь з нетерпінням чекає знову нашого вже традиційного  табору «Шоломиничі 2018» наступного року.

«Дякую Вам за табір, моя дитина приїхала дуже задоволеною та суттєво змінилась у своїй поведінці, став таким відповідальним і послушним» – зі словами  вдячності звернулась до нас мати нашого малого таборовика Володі.

Джерело: http://cerkva.horodok.lviv.ua

 

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.