Чування на завершення Року Божого Милосердя

1Щомісячні чування в Кохавині (смт. Гніздичів Жидаівського р-ну Львівської обл.), які проводяться кожної другої п’ятниці місяця, 11 листопада 2016 р. були присвячені завершенню Року Божого Милосердя. Особливим гостем цих чувань був о. Василь Іванів, редемпторист, який є одним з місіонерів милосердя. Місіонери милосердя – це 1070 священиків, призначених безпосередньо Папою на цей рік і наділених повноваженнями прощати гріхи, відпущення яких закріплено за Апостольським Престолом.

Чування традиційно розпочалися Вечірнею. Відтак парафіяльна молодь з братами провели молитву на вервиці та Хресну дорогу. У виступі молодіжної спільноти «Кохавинські зорі» згадали про річницю заснування Згромадження редемптористів, яку відзначали 9 листопада. З духовним словом до вірних звернулися о. Василь Іванів та ігумен монастиря св. Герарда о. Ігор Стельмах.

Завершилися чування Святою Літургією, яку очолив о. Василь Іванів та Молебним чином на оздоровлення до блаж. Миколая Чарнецького. Наступні чування відбудуться 9 грудня 2016 р.

о. Зміцєр Чарнєль, редемпторист

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.