Відбувся з’їзд молитовних груп Сім’ї Найсвятішого Серця Ісуса

sertse19 листопада 2016 року у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия відбувся з’їзд молитовних груп Сім’ї Найсвятішого Серця Ісуса Стрийської єпархії. У церкві зібралися численні прочани не лише з Стрийської єпархії, але й гості з Івано-Франківської та Львівської  архиєпархій, щоб, урочисто завершуючи Ювілейний рік Божого Милосердя, подякувати Господу Богу й Пресвятій Богородиці за отримані ласки. Розпочався з’їзд СНСІ  спільною молитвою на вервиці. Опісля всі прочани разом відмовляли молитовне правило СНСІ. Божественну Літургію очолив канцлер Стрийської єпархії о. Володимир Ждан. Разом із ним співслужив духівник СНСІ о. Ігор Головчак. Всі бажаючі могли приступити до Таїнства Покаяння завдяки отцям Андрію Ремезу, Андрію Гавінському, Василю Горечку та Юрію Лисишину.

Звертаючись до присутніх із проповіддю, о. Володимир Ждан закликав всіх мати таку ж полум’яну віру і милосердну любов, як сотник, який просив Ісуса про зцілення свого слуги.

Після закінчення Божественної Літургії відбулася Суплікація з виставленням Найсвятіших Тайн. В цей зворушливий момент кожен з прочан міг перебувати віч-на-віч з Євхаристійним Ісусом, прославляти Його і дякувати Йому від щирого серця за всі дари і щедроти, які отримали у цей Ювілейний рік Божого Милосердя.

Друга частина програми розпочалася реколекціями « Бог є любов», які проводив о. Ігор Головчак. Священик наголосив, що у всіх основних  релігіях світу людина шукає Бога, але лише у християнстві Бог виходить шукати людину. Бо любов нашого Бога є безмежною і милосердною. Саме він вкладає в наші серця бажання бути з Ним і шукати Його. А пізнати Бога ми можемо через молитву особисту і молитву у спільноті.

Також до присутніх звернулася пані Оксана Коцюбайло – національна відповідальна СНСІ в Україні. Вона заохочувала створювати нові сімї Найсвятішого Серця Ісуса, ділитися своєю вірою і розповідати про незбагненне Боже Милосердя тим, хто ще не пізнав Божої любові.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.