День духовної віднови у селі Устя на Миколаївщині

Час Великого Посту – це нагода застановитись над своїм життям, виправити помилки, розважати над Божою Любов’ю. 25 березня 2018 року став таким днем покаяння та духовної віднови на парафії святого мученика Микити с. Устя на Миколаївщині. З пастирським словом до численно присутніх парафіян звернувся о. Зорян Береза, керівник прес-служби нашої єпархії. В своїх розважаннях отець розкрив таїнство хресної Жертви Сина Божого та спонукав кожного з нас «пам’ятати, шанувати, прощати та любити – бути Людиною, котра справді створена на образ і подобу Божу». На завершення духовних наук о. Зорян закликав, щоб кожен з нас «дбав про своє небо і в належний час його удостоївся».

Цей недільний день став днем духовного звільнення для більш як 400 парафіян теж і  завдяки служінню запрошених отців-сповідників: о. Микола Кожух, о. Петро Курпіта, о. Василь Репіньовський.

Від імені пароха о. Романа Коцопея та всіх парафіян висловлюємо щиру подяку за духовну науку, служіння у сповідальниці нашим духовним отцям і заносимо наші молитви за вас.

 

Повідомив о. Петро Верхоляк,
сотрудник парафії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.